Drezno-Miśnia

Data wycieczki: 24.09 - 25.09.2022

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Drezno  – Miśnia  24-25.09.2022r.  

1 dzień;
Zbiórka o godz. 4,00 i przejazd do Budziszyna miasta znanego przede wszystkim ze swej starówki i licznych wież. Spacer po pięknie odrestaurowanym starym mieście. Następnie przejazd do Miśni, kolebki porcelany europejskiej , zwiedzanie  manufaktury porcelany.  Przejazd na nocleg.

2 dzień:
Śniadanie, zwiedzanie Drezna, w programie między innymi: Opera Sempera, symbol Drezna Zwinger – uważany za najpiękniejszą barokową budowlę w Niemczech –zwiedzanie wnętrz, Residenzschloss (Rezydencja dynastii Wettynów), Fauenkirche czyli kościół NMP, który po wojennych zniszczeniach został całkowicie odbudowany, Georgentor, Fürstenzug (Orszak Książąt składający się z 24 tysięcy ceramicznych płytek przedstawiających 800 letnią dynastię Wettynów).  Wyjazd w drogę powrotną . Planowany przyjazd około godz. 24,00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki  wynosi 560,00 od osoby + bilety wstępu ok.  30€ i zestaw Tourguide 12,00.

Koszt wycieczki obejmuje: przejazd autobusem  turystycznym, opłaty drogowe i parkingowe , 1 nocleg ze śniadaniem, pok. z łazienkami, opieka pilota na całej trasie wycieczki, usługa przewodnika w Dreźnie, ubezpieczenie  KL, NNW, TFG, TFP.

Zapraszamy!!!