KONCERT ZESPOŁU „MAZOWSZE”

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Wyjazd do Krakowa:
21.10.2018
Wielki Koncert Galowy „Mazowsze Niepodległej”

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód są sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, „Mazowsze” powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty „Mazowsza” były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!” napisał o zespole szwajcarski dziennik „Gazette de Lausanne”, a Jerzy Waldorff nazwał „Mazowsze” perłą w koronie Rzeczypospolitej.

Dotychczas Zespół widziało ponad 18 mln widzów, przejechali ponad 2,3 mln km. Odwiedzili 189 miejscowości w Polsce i 50 krajów świata, a propagując pieśni i tańce narodowe zyskali popularność i miano Ambasadora Polskiej Kultury.

Zapraszamy na Wielki Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” poświęcony 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz obchodem 70 rocznicy swojego powstania.

Koszt wyjazdu: 150,00 zł
(bilet wstępu, koszt przejazdu)

ZAPRASZAMY!!!