Pielgrzymka Niepokalanów-Św. Lipka-Licheń

Data wycieczki: 27.07 - 30.07.2018

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Niepokalanów – Wilanów – Warszawa  – Studzieniczna – św. Lipka – Gierzwałd – Rostkowo- Licheń

 27 – 30/31.07.2018r.

27.07.2018r.     zbiórka o godz. 4.00, przejazd do Niepokalanowa  i nawiedzenie Bazyliki Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask. Następnie Laski – Kaplica pw. Matki Bożej Anielskiej.   Nawiedzenie  Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, następnie Warszawa spacer po Łazienkach Królewskich i wizyta na  Stadionie Narodowym.

Obiadokolacja, nocleg.

28.07.2018r.        śniadanie, przejazd do Studzienicznej i nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego. Następnie przejazd do miejscowości Wigry i zwiedzanie Klasztoru Kamedułów. Rejs statkiem po j.Wigry.

Trasa rejsu przebiega przez Zatokę Hańczańską w której zobaczyć można Czaplę Siwą i Kormorany. Zatrzymamy się również na Plosie na głębokości 73m – najgłębszym miejscu na Wigrach.  Na pokładzie tego statku gościł  św. Jan Paweł II, który zachwycał się  dziką przyrodą otaczającą jezioro Wigry. 

Obiadokolacja, nocleg.

29.07.2018r.                  śniadanie,  zwiedzanie kwatery głównej Adolfa Hitlera  Wilczy Szaniec w Gierłoży. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w Św. Lipce, zwiedzanie Muzeum. Przejazd na Pola Grunwaldzkie  i w okolice Gierzwałdu.

Obiadokolacja, nocleg.

30.07.2018r.       śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Gierzwałdzkiej. Następnie przejazd do Lichenia  z postojem w Rostkowie gdzie nawiedzimy sanktuarium św. Stanisław Kostki i pomodlimy się pod lipą pod którą,  według tradycji modlił się św. Stanisław Kostka. Ostatnim punktem pielgrzymki będzie Licheń gdzie  weźmiemy udział we Mszy św. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt  wynosi    650 zł  + bilety wstępu ok. 105 zł  

Koszt obejmuje:

Przejazd autokarem/ busem  turystycznym

Opłaty drogowe i parkingowe

Obsługę pilota, przewodników lokalnych

3 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją

Ubezpieczenie NNW

ZAPRASZAMY!!!