30 lat na rynku wadowickim

Tytuł wiadomości

Twoje imię (wymagane)

Twój adres e-mail (wymagany)

Twoja wiadomość

Ubezpieczenia

Nasze biuro prowadzi ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeniowego WARTA w zakresie OC, AC, KR, NNW oraz KL za granicą.

Posiadamy w sprzedaży również następujące karty ubezpieczeniowe:

Posiadamy w sprzedaży Kartę EURO26 – całoroczne ubezpieczenie dla osób w wieku 5-30 lat. Karta EURO26 powstała dla aktywnych, młodych ludzi w wieku od 5 do 30 lat, którzy pragną mieć dostęp do ponad 3 tysięcy zniżek w Polsce oraz 51 tysięcy w Europie. Posiadacze Karty korzystają z największej sieć zniżek młodzieżowych na naszym kontynencie. Kupując Kartę jesteś przez cały rok ubezpieczony – kiedy się uczysz, bawisz i podróżujesz.
Karta PLANETA MŁODYCH – ubezpieczenie dla wszystkich w wieku 5-39 lat. Jest to całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie oraz KL („turystyczne”) na całym świecie. Karta Planeta Młodych uprawnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce. Jest kilka wariantów Karty PLANETA MŁODYCH: Classic, Classic Sport, Travel, Travel Sport.
PMPlus-266x181
Karta PLANETA MŁODYCH PLUS – ubezpieczenie dla wszystkich w wieku 39-59 lat. Jest to całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie oraz KL („turystyczne”) na całym świecie. Karta Planeta Młodych uprawnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce. Jest kilka wariantów Karty PLANETA MŁODYCH PLUS: Classic, Classic Sport, Travel, Travel Sport.