WCZASY DARŁÓWKO

Data wycieczki: 23.08 - 30.08.2024

Cena: 1840 zł

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje - bufet

Opis:

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku na Wybrzeżu Słowińskim, z dwiema plażami, latarnią morską i portem.

Program 1 dzień – godz.6.00 wyjazd z Wadowic- dworzec autobusowy . Przejazd do Darłówka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.2- 7 dzień – wypoczynek, śniadania, obiadokolacje.8 dzień – śniadanie, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Wadowic w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie: PENSJONAT FARO

Wyżywienie: śniadania w formie bufetu i serwowane obiadokolacje. Jedna obiadokolacje w formie grilla/ogniska: kiełbaski, karkówka, sałatka, pieczywo, grzane wino lub piwo 1szt na 1 osobę. Lokalizacja: około 150 m od plaży i 400m od centrum i latarni morskiej Atrakcje w pobliżu obiektu: piękna, czysta i szeroka plaża Aquapark z podgrzewaną morską wodą park linowy 100m od obiektu

Udogodnienia: Obiekt oferuje noclegi w pokojach 2, 3, 4 – osobowych. Każdy pokój posiada: osobną łazienkę, TV-Sat, czajnik, szklanki, talerzyki sprzęt plażowy: parawan, leżak, lodówkę. Do dyspozycji Gości: jadalnia, dostęp do Internetu, ogród rekreacyjny, w nim grill, plac zabaw, sprzęt rekreacyjny.

Cena zawiera : przejazd autokarem turystycznym z klimatyzacją, opłaty drogowe i parkingowe, zakwaterowanie– 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, imprezą grillową ubezpieczenie NNW, opłaty TFG i TFP.

Cena nie zawiera: Opłata klimatycznej 3 zł / 1 os / 1 noc (płatne na miejscu)