„Ludzie inteligentni” Teatr Cieszyn

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Warszawski Teatr IMKA zaprasza do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie na sztukę:

Marca Fayet pt. „Ludzie inteligentni” Czyli kto kocha, ten błądzi…

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

OBSADA:

Magdalena Boczarska / Renata Dancewicz

Izabela Kuna

Magdalena Stużyńska / Monika Dryl

Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski

Rafał Królikowski

Bartłomiej Topa /Olaf Lubaszenko

Koszt wyjazdu: 125,00zł
(przejazd, bilet, ubezpieczenie)

02.02.2018 Wyjazd z Wadowic godz. 17.45, planowany powrót ok. godz. 24.00

Zapraszamy!