Świątynia Lodowa na Hrebenioku

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Program wycieczki:

godz. 8.30 zbiórka i wyjazd z Wadowic, przejazd do Tatrzańskiej Łomnicy, spacer po zimowej stolicy Słowacji z wizytą w Ski Muzeum [nor.3€/ulg.2€]. Przejazd do Starego Smokowca,wyjazd kolejką na Hrebeniok [nor.9/ulg.8] /można wyjść i zejść/, przejście do Kaplicy Lodowej.

„Delektuj się zimą w Tatrach i zabierz ze sobą niezapomniane przeżycia z Tatrzańskiej Świątyni Lodowej, która w tym roku będzie inspirowana bazyliką św. Piotra w Rzymie i kolumnadą Berniniego.

Od 23 listopada na Hrebenioku można podziwiać niezwykłą architekturę przekutą w lodową perłę. O precyzję detali zadba Adam Bakoš z zespołem słowackich, czeskich i hiszpańskich rzeźbiarzy. Na budowę przewidziano aż 1880 bloków lodu, które łącznie ważą ponad 225 ton.

W tym roku lodowa świątynia na Hrebenioku będzie ukryta w jeszcze większej kopule o średnicy 25 metrów. Sama też będzie większa i jeszcze piękniejsza niż dotychczas”.

Godz. 15.30 Prezentacja multimedialna. Zjazd Kolejką /lub zejście/. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót około godz. 20.00.

Cena wycieczki wynosi 89 zł + bilety wstępu [nor. ok.12€/ulg. ok.10€]

Koszt obejmuje:

Przejazd autokarem turystycznym,

Opłaty parkingowe i drogowe,

Usługę pilota,

Ubezpieczenie NNW i KL

ZAPRASZAMY!!!