TRUSKAWIEC SANATORIUM KARPATY

Data wycieczki: 19.04 - 28.04.2020

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Sanatorium „Karpaty” znajduje się w południowej części Truskawca. Jest to ośrodek z doskonałą równowagą ceny do jakość, albowiem tylko w “Karpatach”, oprócz komfortowych pokoi z cudownymi widokami i wszystkimi udogodnieniami cena zawiera trzy posiłki dziennie w formie bufetu z produktów z własnego gospodarstwa rolnego. Jest to jedno z największych w Truskawcu centrów leczniczo-diagnostycznych. Obiekt posiada basen, saunę i siłownię oraz własną pijalnię leczniczych wód mineralnych.

Pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV

Nowoczesne centrum leczniczo-diagnostyczne „Karpat” jest jednym z najbardziej efektywnych w Truskawcu ze względu na wielką ilość nowych procedur diagnostycznych i terapeutycznych, oraz wysoce wykwalifikowany personel medyczny z dużym doświadczeniem. W centrum tym znajduje się własna pijalnia wód mineralnych Truskawca, które są dostarczane trzy razy dziennie.

             Program wyjazdu:

5.00 Wadowice zbiórka i wyjazd,

*wyżywienie w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje,

*konsultacja lekarska, zabiegi, wypoczynek,

*wycieczka do Drohobycza oraz 2 godzinny spacer po Lwowie z przewodnikiem podczas przejazdu,

* powrót w godzinach wieczornych.

 

CENA: 2035zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem turystycznym z klimatyzacją, opłaty drogowe i parkingowe, 9 noclegów,   wyżywienie 3 x dziennie w formie bufetu, konsultacja lekarska, zabiegi, 2 godz. spacer po Lwowie, wycieczkę do Drohobycza, ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie obejmuje: dopłaty do pokoju 1‑osobowego.

 

UWAGA: Na wyjazd na Ukrainę wymagany jest paszport ważny co najmniej 3 miesiące.