WCZASY USTKA NOWOŚĆ

Data wycieczki: 22.06 - 29.06.2024

Cena: 1825 zł

Wyżywienie: śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja dwudaniowa, serwowana.

Opis:

Ustka to niewielka nadmorska miejscowość turystyczna, posiadającą od 1988 r. formalny status uzdrowiska. Położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem klimatyczno-balneologicznym (solanka i borowina)oraz kąpieliskiem morskim.

Program:
1 dzień – godz. 6.00 zbiórka dworzec autobusowy w Wadowicach . Przyjazd do Ustki  w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg
2 – 7 dzień – wypoczynek, śniadania, obiadokolacje
8 dzień – śniadanie, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Wadowic w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy AWILLA

Wyżywienie – śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja dwudaniowa, serwowana.

Lokalizacja: To obiekt położony w zacisznej dzielnicy Ustki – Przewłoce.700 m od morza (istnieje krótsze przejście przez las) idealne miejsce do wypoczynku, w otoczeniu lasu sosnowego.

Udogodnienia: klimatyzowane pokoje hotelowe z balkonami (dwuosobowe lub typu studio z rozkładaną sofą) oraz wygodnymi łóżkami, wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką, klimatyzację, Smart TV, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi.

Cena zawiera : przejazd autobusem z klimatyzacją, opłaty drogowe i parkingowe, 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, ubezpieczenie NNW, opłaty TFP i TFG