Ziemia Lubuska z Parkiem Mużakowskim

Data wycieczki: 11.06 - 14.06.2020

Cena ustalana indywidualnie

Opis:

Ziemia Lubuska z Parkiem Mużakowskim

11.06-14.06.2020

11.06.2020r. 

 godz. 6,00 zbiórka i  przejazd do Łęknicyzwiedzanie  Parku Mużakowskiego wpisanego na listę UNRSCO z Zespołem Pałacowo – Zamkowego. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja, nocleg.

12.06.2020r.

godz. 7,30   śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Zielonej Góry: (Palmiarnia, Ratusz, Rynek, kościół NMP i św. Jadwigi, Wieża Głodowa, Muzeum Ziemi Lubuskiej z działem winiarstwa),  czas wolny na posiłek.  Przejazd do Ochli i wizyta w Skansenie -Muzeum Etnograficznym i zwiedzanie Ogrodu Botanicznego. Obiadokolacja, nocleg

13.06.2020r.          

godz. 7,30 śniadanie, przejazd do Świebodzina, w którym do dziś czytelny, średniowieczny układ miasta wyznaczają fragmenty obwarowań z fosą i zamkiem. Pozostałości te wraz z najstarszymi budowlami – kościołem i ratuszem tworzą jeden z najcenniejszych zespołów urbanistycznych w regionie. Stojąca w rynku ławeczka Czesława Niemena upamiętnia związki artysty z miastem. Z odległości kilku kilometrów widoczny jest pomnik Chrystusa Króla, uznawany za jeden z największych na świecie. Przejazd do Paradyża – wizyta w Klasztorze Pocysterskim. Przejazd do Pniewa i zwiedzaniem Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień  . Obiadokolacja, nocleg.

14.06.2020r.         

godz. 7,30 śniadanie,  przejazd do Bytomia Odrzańskiego , spacer ze zwiedzaniem na bytomską starówkę. Bytomski rynek został nominowany przez National Geopraphic w konkursie na 7 nowych cudów Polski  Rejs galarem do Winnicy Kinga ./*/  Zwiedzanie winnicy z  degustacją  2 gatunków wina , deską przekąsek i ciepłym posiłkiem, owoce. Wyjazd w drogę powrotną, planowany powrót  około godz. 21.00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki wynosi –  875zł/**/od osoby +  bilety wstępu ze zwiedzaniem  ok.10€ i 43,00 PLN

Koszt wycieczki obejmuje:

przejazd autokarem/ busem turystycznym , opł.  parkingowe  i drogowe,

3 noclegi, 3 śniadania w formie bufetu  i 3 obiadokolację serwowane z 2 dań  z napojem,

Zwiedzanie winnicy z degustacja 2 win i deską przekąsek , ciepłym posiłkiem,  owoce,

Usługę pilota na całej trasie wycieczki, przewodnik w Zielonej Górze, przewodnik w Parku Mużakowskim, Bilety wstępu – pozycje podkreślone.

            Zestaw Tur Guide

             /*/ rejs uzależniony od warunków pogodowych, poziomu wody.

             /**/  koszt przy zakwaterowaniu grupy w dwóch  Pensjonatach, pokoje z łazienkami,